Nagłówek

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu naszą firmę, skupiającą zespół tłumaczy przysięgłych języka duńskiego.
Oferujemy pełną obsługę w zakresie tłumaczeń przysięgłych pisemnych i ustnych z języka duńskiego. Wszelkie przekazane nam dane i dokumenty traktujemy jako wysoce poufne.
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, nie ograniczamy się wyłącznie do tłumaczeń przysięgłych. Wykonujemy wszelkie rodzaje tłumaczeń ustnych i pisemnych.

Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów prawnych i prawniczych, finansowych, aktów prawnych Unii Europejskiej oraz tekstów technicznych. Na życzenie klienta tłumaczenia są konsultowane ze specjalistami różnych dziedzin nauki, a także z rodowitymi Duńczykami.

Ponieważ pracujemy w zespole, możemy zagwarantować, że tłumaczenia będą zawsze gotowe na czas w terminie uzgodnionym z klientem. Tłumaczenia odbieramy i dostarczamy w dogodny dla klienta sposób, np. drogą elektroniczną, pocztą, poprzez firmę kurierską.

Współpracujemy z licznymi biurami tłumaczeń oraz firmami na terenie całego kraju, świadczymy również usługi dla osób fizycznych. Serdecznie zapraszamy, życzymy też Państwu wielu sukcesów, mając nadzieję, że przyczynimy się do ich współtworzenia.